Property Sale
Sale
$1,200,000
Sq Ft2,088DeedBook 18883, Page 821Recorded1/27/2022
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,493 | +5.2% |
| 2024 | $15,678 | +9.2% |
| 2023 | $14,351 | +0.4% |
| 2022 | $14,288 | +4.5% |
Year Built: 1956
233 Hayes Court
Residential
464 Tamiami Drive
Residential
418 Delray Drive
Residential
269 Harbor Court
Residential
3144 Ocean Road
Residential