Property Built
Built
Year Built: 2005
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,190 | +5.2% |
| 2024 | $10,637 | -0.8% |
| 2023 | $10,726 | +0.4% |
| 2022 | $10,679 | +4.5% |
Year Built: 2005
44 Silver Beach Road
Residential
124 North Bayside Road
Residential
412 Delray Drive
Residential
3500 Route 35 N.B.
Residential
76 Bay Way
Residential