Property Built
Built
Year Built: 1947
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,030 | +5.2% |
| 2024 | $9,534 | +5.5% |
| 2023 | $9,041 | +0.4% |
| 2022 | $9,001 | +4.5% |
Year Built: 1947
70 Surf Way
Residential
73 Atlantic Way
Residential
71 Barnegat Way
Residential
116 Brooks Road
Residential
60 Channel Way
Residential