Property Sale
Sale
$138,500
DeedBook 5634, Page 663
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,278 | +5.2% |
| 2024 | $9,770 | +5.7% |
| 2023 | $9,246 | +0.4% |
| 2022 | $9,205 | +4.5% |
Year Built: 1940
63 Channel Way
Residential
67 Barnegat Way
Residential
68 Bay Way
Residential
60 Channel Way
Residential
70 Barnegat Way
Residential