Property Sale
Sale
$360,000
From:
To:
Sq Ft760DeedBook 16548, Page 1223Recorded10/24/2016
From:
To:
Year Built: 1943
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,454 | +5.2% |
| 2024 | $9,938 | +6.1% |
| 2023 | $9,369 | +0.4% |
| 2022 | $9,328 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1943
60 Spray Way
Residential
61 Pacific Way
Residential
56 Pacific Way
Residential
58 Pacific Way
Residential
64 Bay Way
Residential