Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,555 | +5.2% |
| 2024 | $13,836 | +27.6% |
| 2023 | $10,844 | +0.4% |
| 2022 | $10,797 | +4.5% |
Year Built: 1960
366 Lauderdale Drive
Residential
237 Sailfish Way
Residential
374 Orlando Drive
Residential
243 Melody Lane
Residential
119 Kittiwake Avenue
Residential