Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 5603, Page 78
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,228 | +5.2% |
| 2024 | $12,574 | +8.7% |
| 2023 | $11,566 | +0.4% |
| 2022 | $11,515 | +4.5% |
Year Built: 1962
242 Ocean Bay Blvd
Residential
233 South Court
Residential
229 Melody Lane
Residential
139 Silver Beach Road
Residential
236 Ocean Bay Blvd
Residential