Property Sale
Sale
$185,000
DeedBook 5484, Page 39
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,084 | +5.2% |
| 2024 | $13,388 | +9.4% |
| 2023 | $12,237 | +0.4% |
| 2022 | $12,183 | +4.5% |
Year Built: 1960
204 Carmel Drive
Residential
21 Peterson Lane
Residential
3204 Ivy Lane
Residential
303 Seventh Avenue
Residential
3216 Seacrest Drive
Residential