Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,939 | +5.2% |
| 2024 | $16,102 | +8.4% |
| 2023 | $14,850 | +4.5% |
| 2022 | $14,216 | +4.5% |
Year Built: 1965
243 San Fernando Drive
Residential
232 Hayes Court
Residential
219 Hayes Court
Residential
311 Ormond Drive
Residential
242 Joseph Street
Residential