Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,242 | +5.2% |
| 2024 | $2,131 | +165.8% |
| 2023 | $802 | +0.4% |
| 2022 | $798 | +4.5% |
Year Built: 1946
25 West Brighton Drive
Residential
11 West Brighton Drive
Residential
17 West Brighton Drive
Residential
9 West Brighton Drive
Residential
15 West Brighton Drive
Residential