Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2010
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,994 | +5.2% |
| 2024 | $2,846 | +51.3% |
| 2023 | $1,881 | +0.4% |
| 2022 | $1,873 | +4.5% |
Year Built: 2010
36 West Brighton Drive
Residential
27 East Rutherford Lane
Residential
213 Joseph Street
Residential
20 West Brighton Drive
Residential
34 West Brighton Drive
Residential