Property Built
Built
Year Built: 2016
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,738 | +5.2% |
| 2024 | $12,108 | +11.2% |
| 2023 | $10,887 | +0.4% |
| 2022 | $10,839 | +4.5% |
Year Built: 2016
3006 Ocean Road
Residential
250 Ocean Bay Blvd
Residential
328 West Bay View Drive
Residential
209 Joseph Street
Residential
35 West Brighton Drive
Residential