Property Sale
Sale
$48,000
DeedBook 3680, Page 700
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,682 | +5.2% |
| 2024 | $11,104 | +41.9% |
| 2023 | $7,828 | +0.4% |
| 2022 | $7,794 | +4.5% |
Year Built: 1967
24 Ocean Bay Blvd
Residential
20 Ocean Bay Blvd
Residential
240 West Bay View Drive
Residential
49 Las Vegas Road
Residential
202 Carmel Drive
Residential