Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 11392, Page 483
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,995 | +5.2% |
| 2024 | $9,501 | +8.0% |
| 2023 | $8,798 | +0.4% |
| 2022 | $8,759 | +4.5% |
Year Built: 1951
71 Pacific Way
Residential
19 Catalina Drive
Residential
23 Catalina Drive
Residential
56 Fishermans Road
Residential
100 West Sandpiper Way
Residential