Property Built
Built
Year Built: 2011
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,718 | +5.2% |
| 2024 | $12,089 | -9.4% |
| 2023 | $13,337 | +0.4% |
| 2022 | $13,278 | +4.5% |
Year Built: 2011
107 Carmel Drive
Residential
231 Kathryn Street
Residential
250 Joseph Street
Residential
120 San Fernando Drive
Residential
228 Joseph Street
Residential