Property Sale
Sale
$15,000
DeedBook 3686, Page 47
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,132 | +7.5% |
| 2024 | $11,282 | +0.4% |
| 2023 | $11,235 | +0.5% |
| 2022 | $11,185 | +4.6% |
Year Built: 1967
120 Ocean Bay Blvd
Residential
3124 Ocean Road
Residential
226 Ocean Bay Blvd
Residential
204 Ocean Bay Blvd
Residential
55 Kittiwake Avenue
Residential