Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,479 | +5.2% |
| 2024 | $12,813 | +10.1% |
| 2023 | $11,633 | +0.4% |
| 2022 | $11,582 | +4.5% |
Year Built: 1940
35 East Bay Way
Residential
3476 Ocean Road
Residential
46 South Surf Road
Residential
114 Del Monte Road
Residential
22 Coronado Road
Residential