Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,364 | -67.0% |
| 2024 | $4,139 | +196.6% |
| 2023 | $1,395 | +0.4% |
| 2022 | $1,389 | +4.5% |
Year Built: 1947
12 East Beach Way
Residential
22 East Shell Way
Residential
19 East Rutherford Lane
Residential
28 Catalina Drive
Residential
120 West Chadwick Way
Residential