Property Sale
Sale
$270,000
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,193 | -70.0% |
| 2024 | $3,981 | +310.7% |
| 2023 | $969 | +0.4% |
| 2022 | $965 | +4.5% |
Year Built: 1947
105 West Chadwick Way
Residential
39 West Rutherford Lane
Residential
226 Harbor Drive
Residential
19 East Shell Way
Residential
20 West Rutherford Lane
Residential