Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,586 | -44.1% |
| 2024 | $4,627 | +140.2% |
| 2023 | $1,926 | +0.4% |
| 2022 | $1,918 | +4.5% |
Year Built: 1947
16 West Rutherford Lane
Residential
27 West Brighton Drive
Residential
39 East Rutherford Lane
Residential
12 East Bay Way
Residential
54 East Rutherford Lane
Residential