Property Sale
Sale
$320,000
DeedBook 13221, Page 1880
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,702 | +4.2% |
| 2024 | $4,514 | +4.3% |
| 2023 | $4,330 | +1.5% |
| 2022 | $4,266 | +1.3% |
Year Built: 1997
5 Rye Court
Residential
25 Dowing Lane
Residential
9 Archer Square
Residential
2 Angus Court
Residential
3 Penny Lane
Residential