Skip to content

22 Four Points LaJackson, NJ 08527

Vacant Land
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$985,000
Last Sale Date
Oct 23, 2025

Property Information

Block19501
Lot29.13
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityJackson Twp
Tax Map Page195

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningRG2
Sq Footage4,232
Acreage0.83

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$298,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$298,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,452+3.5%
2024$3,336
Property History

Property Sale

Sale
$985,000
Sq Ft4,232DeedBook 20178, Page 332Recorded10/28/2025