Property Sale
Sale
$297,487
DeedBook 11013, Page 1754
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,685 | +3.9% |
| 2024 | $8,356 | +4.0% |
| 2023 | $8,032 | +1.4% |
| 2022 | $7,921 | +1.2% |
Year Built: 2002
31 Inverness Lane
Residential
50 Wild Dunes Way
Residential
6 St Andrews Road
Residential
76 Baltusrol Drive
Residential
46 Sawgrass Street
Residential