Skip to content

Middle BranchForked River, NJ 08731

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 22, 2003

Property Information

Block1024
Lot14
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLacey Twp
Tax Map Page54

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR75
Sq Footage---
Acreage26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$52,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$52,000

Tax History

YearProperty taxesChange
1997$1,331+1.9%
1996$1,305+6.7%
1995$1,224+12.7%
1994$1,086+2.6%
Property History

No events match the selected filters.