Skip to content

102 Station DriveForked River, NJ 08731

Public Property

Last Sale Price
$25,000
Last Sale Date
Mar 31, 1978

Property Information

Block275
Lot1
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLacey Twp
Tax Map Page18

Building Details

Building Class10
Description1SB
Dwellings1
ZoningR75
Sq Footage---
Acreage0.9

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$90,000
23%
Improvement Value:$305,000
77%
Total Assessment$395,000

Sale
$25,000
DeedBook 3703, Page 71