Property Sale
Sale
$374,900
DeedBook 13423, Page 721
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,213 | +7.0% |
| 2024 | $7,678 | +6.5% |
| 2023 | $7,211 | +3.3% |
| 2022 | $6,981 | +1.8% |
Year Built: 1987
330 Southwinds Drive
Residential
331 East Lacey Road
Residential
320 Southwinds Drive
Residential
360 Captain'S Walk
Residential
343 Harbour View
Residential