Skip to content

25 Cherrywood DriveTuckerton, NJ 08087

Last Sale Date
Mar 5, 2007

Property Information

Block190.03
Lot4
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLittle Egg Harbor Twp
Tax Map Page57

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR400
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$53,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$53,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,599+4.3%
2024$1,532+5.9%
2023$1,446+1.3%
2022$1,427+4.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0