Property Sale
Sale
$325,000
From:
To:
Sq Ft3,255DeedBook 18059, Page 423Recorded9/17/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,048 | +4.3% |
| 2024 | $8,672 | +5.9% |
| 2023 | $8,186 | +1.3% |
| 2022 | $8,077 | +4.1% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2003
432 Golf View Drive
Residential
420 Golf View Drive
Residential
440 Golf View Drive
Residential
426 Golf View Drive
Residential
15 Cypress Court
Residential