Skip to content

Off Stage Road(Block 278 Lot 22)Tuckerton, NJ 08087

Last Sale Date
Feb 12, 1998

Property Information

Block278
Lot22
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLittle Egg Harbor Twp
Tax Map Page1401

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR200
Sq Footage---
Acreage1.27

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$23,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$23,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2000$183-50.1%
1999$367+2.6%
1998$358+5.1%
1997$341+7.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 5552, Page 962