Skip to content

15 Cobblestone LaneTuckerton, NJ 08087

Built 2003

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 6, 2026

Property Information

Block284.02
Lot39
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLittle Egg Harbor Twp
Tax Map Page2105

Building Details

Building Class16.5
Description1S-AL-R-2AG1695
Dwellings1
ZoningR150
Sq Footage1,695
Acreage0.29

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$70,100
30%
Improvement Value:$163,200
70%
Total Assessment$233,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$6,913+4.4%
2024$6,623+5.7%
2023$6,264+1.3%
2022$6,182+4.2%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 2003