Skip to content

130 Mathistown RoadLittle Egg Harbor Twp, NJ

Commercial
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$725,000
Last Sale Date
Jun 7, 2018

Property Information

Block285
Lot13.08
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLittle Egg Harbor Twp
Tax Map Page21

Building Details

Building Class10
Description1S-CB-A/1S-M-A
Dwellings1
ZoningGB
Sq Footage---
Acreage2.36

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$566,000
62%
Improvement Value:$344,600
38%
Total Assessment$910,600

Sale
$725,000
DeedBook 17151, Page 91