Property Sale
Sale
$912,500
DeedBook 12765, Page 1614
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,409 | +4.4% |
| 2024 | $2,308 | +5.7% |
| 2023 | $2,183 | -18.0% |
| 2022 | $2,661 | +4.2% |
Year Built: 2001
23 Whitemarsh Court
Residential
21 Whitemarsh Court
Residential
1 Whitemarsh Court
Residential
25 Whitemarsh Court
Residential
19 Whitemarsh Court
Residential