Property Sale
Sale
$35,000
DeedBook 5618, Page 173
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,926 | +4.4% |
| 2024 | $1,845 | +5.7% |
| 2023 | $1,745 | +1.3% |
| 2022 | $1,723 | +4.2% |
Year Built: 1986
61 Townhouse Lane
Residential
13 Townhouse Lane
Residential
63 Tavistock Drive
Residential
75 Tavistock Drive
Residential
49 Tavistock Drive
Residential