Skip to content

West Of Center Street(Block 286 Lot 2)Tuckerton, NJ 08087

Last Sale Date
Sep 24, 2007

Property Information

Block286
Lot2
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLittle Egg Harbor Twp
Tax Map Page17

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR200
Sq Footage---
Acreage14.81

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$144,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$144,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,279+4.4%
2024$4,100+5.7%
2023$3,877+1.3%
2022$3,827+4.2%
Property History

Property Sale

Sale
$0