Property Sale
Sale
$140,000
From:
To:
DeedBook 16837, Page 191Recorded8/14/2017
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,674 | +4.4% |
| 2024 | $3,520 | +5.7% |
| 2023 | $3,329 | +1.3% |
| 2022 | $3,286 | +4.2% |
From:
To:
Year Built: 1986
224 Danbury Drive
Residential
436 Lexington Drive
Residential
407 Ashley Court
Residential
403 Lexington Drive
Residential
423 Lexington Drive
Residential