Property Sale
Sale
$350,000
DeedBook 12535, Page 865
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,848 | +4.4% |
| 2024 | $8,477 | +5.7% |
| 2023 | $8,017 | +1.3% |
| 2022 | $7,913 | +4.2% |
Year Built: 1970
14 Atlantis Boulevard
Residential
24 Hunter Drive
Residential
49 Pinehurst Drive
Residential
56 Atlantis Boulevard
Residential
101 Seneca Lake Drive
Residential