Property Built
Built
Year Built: 1971
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,993 | +4.4% |
| 2024 | $4,784 | +5.7% |
| 2023 | $4,524 | +1.3% |
| 2022 | $4,465 | +4.2% |
Year Built: 1971
21 Oak Lane
Residential
114 Leitz Boulevard
Residential
156 East Holly Lane
Residential
498 Nugentown Road
Residential
11 Nantucket Court
Residential