Property Sale
Sale
$110,065
From:
To:
Sq Ft1,290DeedBook 16905, Page 661Recorded10/16/2017
From:
To:
Year Built: 2017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,953 | +5.4% |
| 2024 | $2,803 | +7.5% |
| 2023 | $2,607 | +2.7% |
| 2022 | $2,539 | +5.0% |
From:
To:
Year Built: 2017
2 Arden Dr
Residential
3 Arden Dr
Residential
3 Rockingham Way
Residential
2 Rockingham Way
Residential
68 Rockingham Way
Residential