Foreclosure Case F-009112-22
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Original Mortgage••••••••Mortgage Date98/96/1274Monthly Pmt••••••••
From:
To:
Year Built: 2018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,101 | +5.4% |
| 2024 | $5,790 | +7.5% |
| 2023 | $5,385 | +2.7% |
| 2022 | $5,243 | -6.5% |
From:
To:
Year Built: 2018
22 Rockingham Way
Residential
53 Rockingham Way
Residential
15 Rockingham Way
Residential
10 Rockingham Way
Residential
8 Rockingham Way
Residential