Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,296 | +18.8% |
| 2024 | $6,142 | +8.7% |
| 2023 | $5,650 | +1.3% |
| 2022 | $5,576 | +2.0% |
Year Built: 1962
19 One Eye Way
Residential
88 Dollmore Avenue
Residential
11 Shore Drive
Residential
57 Hornblower Drive
Residential
53 Poplar Street
Residential