Skip to content

Atlantic Avenue(Block 215 Lot 2.02)Waretown, NJ 08758

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 23, 2015

Property Information

Block215
Lot2.02
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityOcean Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR-BH
Sq Footage---
Acreage0.23

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$15,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$15,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2017$186+0.8%
2016$184+1.6%
2015$181+5.2%
2014$172-11.1%
Property History

No events match the selected filters.