Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,914 | +15.7% |
| 2024 | $3,384 | +10.1% |
| 2023 | $3,073 | +1.5% |
| 2022 | $3,026 | +2.3% |
Year Built: 1968
109 Seventh Street
Residential
112 Whippany Road
Residential
301 Eighth Street
Residential
200 Seventh Street
Residential
308 Eighth Street
Residential