Property Sale
Sale
$145,000
DeedBook 5701, Page 420
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,968 | +7.1% |
| 2024 | $7,441 | +8.7% |
| 2023 | $6,845 | +1.3% |
| 2022 | $6,755 | +2.0% |
Year Built: 1968
113 Whippany Road
Residential
217 Teaneck Road
Residential
104 Hatteras Road
Residential
105 Dune Lane
Residential
317 Tuscarora Avenue
Residential