Property Sale
Sale
$343,750
DeedBook 13248, Page 743
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,609 | +6.8% |
| 2024 | $6,186 | +8.7% |
| 2023 | $5,691 | +1.3% |
| 2022 | $5,616 | +2.0% |
Year Built: 2006
36 Brigantine Blvd
Residential
25 Point Pleasant La
Residential
48 Eagleswood Dr
Residential
8 Lavallette Ln
Residential
181 Brigantine Blvd
Residential