Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,469 | +7.2% |
| 2024 | $11,635 | +12.0% |
| 2023 | $10,387 | +2.4% |
| 2022 | $10,146 | +2.1% |
Year Built: 2007
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.