Property Sale
Sale
$115,000
DeedBook 15367, Page 648
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,243 | +1.0% |
| 2024 | $3,211 | — |
691 Mill Creek Road
Commercial
691 Mill Creek Road
Commercial
691 Mill Creek Road
Commercial
697 Mill Creek Road
Commercial
697 Mill Creek Road
Commercial