Property Sale
Sale
$342,500
Sq Ft1,092DeedBook 18387, Page 555Recorded3/25/2021
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,063 | +1.0% |
| 2024 | $6,005 | +5.9% |
| 2023 | $5,670 | +9.5% |
| 2022 | $5,178 | +1.6% |
Year Built: 1965
36 Dorothy Drive
Residential
72 Florence Lane
Residential
4 Florence Lane
Residential
12 Dorothy Drive
Residential
72 Beverly Lane
Residential