Property Sale
Sale
$240,000
DeedBook 12076, Page 1427
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,031 | +1.0% |
| 2024 | $5,973 | +5.9% |
| 2023 | $5,640 | -0.1% |
| 2022 | $5,647 | +1.4% |
Year Built: 1963
32 David Drive
Residential
24 Jennie Drive
Residential
34 Jeteemale Drive
Residential
1031 Beach Haven W Blvd
Residential
4 Sylvia Lane
Residential