Property Built
Built
Year Built: 2015
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,620 | +1.0% |
| 2024 | $10,517 | +5.9% |
| 2023 | $9,931 | -0.1% |
| 2022 | $9,944 | +1.4% |
Year Built: 2015
1250 Mill Creek Road
Residential
56 Harold Lane
Residential
71 Howard Drive
Residential
31 Gregg Drive
Residential
112 Harry Drive
Residential