Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,727 | +1.0% |
| 2024 | $7,652 | +5.9% |
| 2023 | $7,226 | -0.1% |
| 2022 | $7,235 | +1.4% |
Year Built: 1977
1627 Mill Creek Road
Residential
1612 Mill Creek Road
Residential
27 Ruth Drive
Residential
52 Peggy Lane
Residential
1547 Mill Creek Road
Residential